.


ما را دنبال کنید

 

برای اطلاع از موجودی روز شرکت و 

جزییات بیشتر، با کلیک بر روی آیکون ها

مارا در صفحات اجتماعی دنیال کنید

 

  تلگرام رادشیمی
                           

     

 

 

فروش مواد شیمیایی

 فروش مواد شیمیایی 

فروش مواد شیمیایی 

فروش مواد شیمیایی 

باسلام و تقدیم احترام

شرکت راد شیمی البرز  با دارابودن دفاتری در چند کشور اروپایی  ˛پل ارتباطی مطمئن بین تولیدکنندگان بین المللی اعم از کمپانیهای

Sigma,Aldrich,Supelco, ,Fluka,Abcam,Gibco,Invitrogen

Alfa Asear,Merck,Ebioscience,Euroimmun,Abnova, MyBioSource,…

و مصرف کنندگان می باشد این شرکت  آمادگی ارائه خدمات و تامین موادشیمیایی  و دستگاه ها و شیشه آلات آزمایشگاهی  مورد نیاز جامعه دانشگاهیان ˛ پژوهشگاه ها ˛ داروسازیها وآزمایشگاههای کشور  میباشد. و در عین حال آمادگی دارد در حداقل زمان (3 الی 8 هفته) به صورت مستقیم با نازلترین قیمت ˛ کلیه اقلام درخواستی  از کمپانی های ذکر شده را وارد و تحویل نماید. لذا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفنهای 44283602-44283509-44825198-44825628 تماس حاصل فرمایید ویا به آدرس WWW.Radchemi.Com وFacebook:Rad chemi Alborz Email:info@radchemi.com  مراجعه فرمایید .قابل ذکر است این شرکت حدود 2000 قلم از آیتمهای مواد شیمیائی و آزمایشگاهی را به صورت موجود دارا

می باشد.

همچنین این شرکت به تازگی به عنوان نمایندگی فروش محصولات مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از کمپانی Daejung کشور کره جنوبی برگزیده شده است.

شایان ذکر است که محصولات شرکت کره ای از کیفیت بسیار بالا و قیمتهای بسیار مناسبی برخوردار است که همین امر باعث شده که محصولات این شرکت در بسیاری از داروسازی ها و مراکز تحقیقاتی مورد استفاده قرار گیرد.

پیشاپیش از توجهی که مبذول می دارید سپاسگزاریم

باتشکر و قدردانی

واحد فروش

جهت دريافت قيمت لطفا با شماره تلفن 44283509, 44283583 طي ساعات اداراي تماس حاصل فرمائيد یا درخواست خود را به شماره فکس 44283602 ارسال نمائید. شما ميتوانيد سفارشات خود را به آدرس ايميل radchemiealborz@gmail.com نیز ارسال نمائيد. مشاوران ما آماده پاسخگويي به شما مي باشند.