.


ما را دنبال کنید

 

برای اطلاع از موجودی روز شرکت و 

جزییات بیشتر، با کلیک بر روی آیکون ها

مارا در صفحات اجتماعی دنیال کنید

 

  تلگرام رادشیمی
                           

     

 

 

نحوه خرید مواد شیمیایی مرک آلمان | نحوه خرید محصولات مرک آلمان

نحوه خرید مواد شیمیایی مرک آلمان | نحوه خرید محصولات مرک آلمان

 

 

نحوه خرید محصولات مرک آلمان

شاید برای برخی از دانشجویان و یا محققان و پژوهشگران این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توانم محصولات شرکت مرک آلمان (Merck) را خریداری کنم در حقیقت به دنبال نحوه خرید مواد شیمیایی مرک آلمان یا همان نحوه خرید محصولات مرک آلمان باشند. در ادامه به توضیح و شرح این موضوع خواهیم پرداخت.

 

برای خرید محصولات ابتدا باید محصول مورد نظر خود را شناسایی کنیم. برای انجام این کار ابندا کد مرک (برای اطلاعات بیشتر در مورد کد مرک اینجا کلیک کنید) چرا که کمپانی هایی مانند مرک Merck آلمان، سیگما آلدریچ Sigma Aldrich امریکا، شارلو Scharlau اسپانیا، دائجونگ Daejung کره جنوبی و ... از یک با ماده با اسم یکسان، کدهای مختلف با ویژگی های متفاوت تولید می کنند و باید روی این موضوع دقت زیادی شود. همچنین دقت شود که حتما جستجو در سایت اصلی مرک انجام شود چون متاسفانه سایت های تقلبی زیادی در این زمینه وجود دارند (برای اطلاعات بیشتر و ورود به سایت اصلی مرک اینجا کلیک فرمایید)

 

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان

 

بعد از پیدا کردن کد مورد نظرمان نوبت به پیدا کردن وارد کننده های اصلی و شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی در ایران می رسد. خوشبختانه کار شما در این مرحله راحت است. مجموعه راد شیمی البرز با بیش از 5000 قلم ماده شیمیایی موجود در انبار و امکان واردات از کمپانی های برتر مواد شیمیایی دنیا خدمات کاملی را به شما عزیزان ارائه می نماید.

در این مرحله کافیست شما با کارشناسان راد شیمی تماس حاصل فرمایید و کد مورد نظر خود را به آن ها بگویید. اطلاعات کافی و قیمت و وضعیت موجودی یا وارداتی بودن کد کالا به شما اعلام می شود و پس از آن نیز در صورت تایید شما خرید شما به سادگی صورت خواهد پذیرفت.

جهت دريافت قيمت لطفا با شماره تلفن 44283509, 44283583 طي ساعات اداراي تماس حاصل فرمائيد یا درخواست خود را به شماره فکس 44283602 ارسال نمائید. شما ميتوانيد سفارشات خود را به آدرس ايميل radchemiealborz@gmail.com نیز ارسال نمائيد. مشاوران ما آماده پاسخگويي به شما مي باشند.